Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Uebler i41S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

- Po złożeniu platforma zajmuje zaledwie 61x93x23cm - wyjątkowo mało (jak na platformę do przewozu 4 rowerów), dzięki czemu łatwo ją przechowywać
- Bagażnik wyposażono w tylne światła oraz miejsce pod tablicę rejestracyjną, wtyczka zasilająca platformy: 13-PIN
- Opatentowany system mocowania platformy na haku, nasuwamy platformę na hak i odchylamy o 90 stopni
- Max odchylenie platformy wynosi 90 stopni (dzięki temu samochody takie jak VW Transporter / Mercedes V mają szansę otworzyć długą pionową klapę - wymaga to każdorazowo przymierzenia do samochodu, nie możemy dać gwarancji w ciemno)
- Pomimo swojej małej masy - zwarta i wytrzymała konstrukcja przeznaczona do wieloletniego użytkowania
- Możliwość przewozu rowerów elektrycznych (max. 30kg na pojedyncze stanowisko, 60kg całkowity udźwig)
- Max rozstaw osi roweru 1300mm (jeden z największych na rynku)
- Rozstaw pomiędzy szynami: S1-S2 = 190mm, S2-S3 = 180mm, S3-S4 = 180mm
- Koła spinane do szyn za pomocą pasków zębatych z tworzywa
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Przypięcie roweru do bagażnika i bagażnika na haku (zamki w komplecie)
- 3 lata gwarancji
- Produkowana w Niemczech
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 4 |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 20.0 kg |
| Max masa roweru | 30 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 2.8" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: 22-75 mm / Rama owalna: max 75x40 mm |
| Kompatybilność z One Key System | Nie |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Brak danych |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Nie |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Tak |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 60 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Wymaga sprawdzenia |
| Odłączanie uchwytu ramy | Tak |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | 61 x 91 x 23 cm |
| Wymiary - platforma rozłożona | 91 x 119 x 73 cm |
| Informacje dodatkowe | brak |
| Atesty, homologacje | brak danych |
| Gwarancja | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: