Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Uebler i31Z
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

- Po złożeniu platforma zajmuje zaledwie 82 x 22 x 61cm - wyjątkowo mało, dzięki czemu łatwo ją przechowywać
- Niska masa platformy - 18kg
- Wersja i31Z została wyposażona w pasy zębate mocujące ramę roweru do platformy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet najbardziej nietypowa rama rowerowa nie stanowi problemu
- Bardzo duży rozstaw szyn, na których stoją rowery - 22cm pomiędzy stanowiskiem 1-2 / 20cm pomiędzy stanowiskiem 2-3
- Bagażnik wyposażono w tylne światła oraz miejsce pod tablicę rejestracyjną, wtyczka zasilająca platformy: 13-PIN
- Opatentowany system mocowania platformy na haku, nasuwamy platformę i odchylamy o 90 stopni
- Max odchylenie platformy wynosi 60 stopni
- Pomimo swojej małej masy - zwarta i wytrzymała konstrukcja przeznaczona do wieloletniego użytkowania
- Możliwość przewozu rowerów elektrycznych - udźwig całkowity 72kg (sprawdź również udźwig swojego haka!), pojedynczy rower max. 30kg
- Koła spinane do szyn za pomocą pasków zębatych z tworzywa (w standardzie złapiemy oponę o szerokości max. 3", istnieje możliwość dokupienia akcesoryjnych, przedłużanych pasków do kół o szerokości max. 4,5" - nr art. Uebler 25010)
- Platforma nadaje się do przewozu rowerów z ramami karbonowymi - w zestawie na paskach znajdują się odpowiednie osłonki
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Przypięcie roweru do bagażnika i bagażnika na haku (zamki w komplecie)
- 3 lata gwarancji
- Produkowana w Niemczech
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 3 |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 18.0 kg |
| Max masa roweru | 30 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 3" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: do 115mm / Rama prostokątna: 120x80mm / Rama kwadratowa: 95x95mm |
| Kompatybilność z One Key System | Nie |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Tak - możliwość dokupienia adaptera |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Nie |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Tak |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 72 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Wymaga sprawdzenia |
| Odłączanie uchwytu ramy | Tak |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | 61 x 22 x 82 cm |
| Wymiary - platforma rozłożona | 119 x 89 x 78 cm |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | ISO 9001:2008 |
| Gwarancja | 3 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: