Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Zestaw 4 uchwytów rowerowych Thule FreeRide 532
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

- Paski zębate z mechanizmem szybkiego uwalniania i ochraniaczami obręczy pewnie utrzymują koła roweru (regulowane do różnych rozmiarów opon)
- Uchwyt ramy z mechanizmem szybkiego uwalniania pasuje do większości ram o średnicy do 80 mm
- Zamki zabezpieczają zarówno rower w uchwycie, jak i uchwyt na bagażniku bazowym (w komplecie)
- Maksymalna dopuszczalna masa roweru to 17 kg
- W zestawie adaptery do rowków T (20x20mm) przeznaczone do bezpośredniego montażu uchwytu w rowkach T belek bagażnika
- 5 lat gwarancji
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na dachu |
| Pojemność (rowery) | 4 |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 3.5 kg |
| Max masa roweru | 17 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 3" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: 22-70 mm / Rama owalna: max 65x80 mm |
| Kompatybilność z One Key System | Tak |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Nie |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Tak |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Nie |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Zamknięcie uchwytu na bagażniku bazowym | Tak |
| Możliwość montażu z obu stron dachu | Tak |
| Pasuje do belek Thule SlideBar | Tak - adapter w zestawie |
| Pasuje do belek Thule SquareBar | Tak - adapter w zestawie |
| Pasuje do belek Thule WingBar | Tak - adapter w zestawie |
| Adapter do rowków T 20x20 mm | Tak - w zestawie |
| Adapter do rowków T 30x24 mm | Nie - możliwosć dokupienia |
| Wymiary (sztuka) | 149 x 21 x 8.4 cm |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | TÜV/euroBE, City Crash |
| Gwarancja | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: