Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Thule VeloSpace 3 (9033) + adapter na 4ty rower Thule (9031)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Produkty w zestawie
Aby dodać zestaw do koszyka, wybierz wymagane warianty dla każdego z produktów.
Platforma rowerowa Thule 9033 VeloSpace 3 na 3 rowery
zobacz galerię (10)
Producent: Thule
Ilość w zestawie: 1 szt.
Cena poza zestawem 3 497,00 zł
Taniej w zestawie!Uniwersalny bagażnik rowerowy do wszystkich rodzajów rowerów — pozwala na przewóz zarówno rowerów tradycyjnych, elektrycznych, typu fatbike oraz dziecięcych. Platforma wyposażona jest w listwę oświetleniową z wtyczką 13-pin.
Jedyna platforma w gamie Thule, która umożliwia zwiększenia kąta uchyłu z rowerami, dzięki czemu długie, pionowe klapy mają szanse się otworzyć. Dotyczy to samochodów typu VW Transporter, Mercedes klasy V, czy Ford Tourneo.
Platforma do przewozu 3 rowerów (lub 4 po zakupie adaptera 9031100).
Adapter - dostawka na dodatkowy rower Thule VeloSpace 3 Bike Adapter 9031
zobacz galerię (7)
Producent: Thule
Ilość w zestawie: 1 kpl.
Cena poza zestawem 860,00 zł
Taniej w zestawie!- Adapter zwiększa ładowność platform rowerowych Thule VeloSpace 3 (9032 lub 9033) o jeden rower.
W skład adaptera wchodzi:
- 1szt. x Ramię do chwytania ramy
- 1szt. x Profil - rynna do postawienia roweru
Opis
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 4 - z adapterem |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Max masa roweru | 30 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 4.7" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: 20-90 mm |
| Kompatybilność z One Key System | Tak |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Tak |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Nie |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Tak |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 60 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Wymaga sprawdzenia |
| Odłączanie uchwytu ramy | Tak |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | 133 x 73 x 25 cm |
| Wymiary - platforma rozłożona | 133 x 73 x 79 cm |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | TÜV |
| Gwarancja | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: