Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Thule VeloCompact 926 + adapter Thule 926-1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

- Łatwiejsze mocowanie rowerów dzięki odłączanym ramionom
- Łatwy montaż i regulacja bagażnika przed zamknięciem uchwytu mocującego dzięki stabilności mocowania do haka holowniczego
- Możliwość mocowania rowerów o dużym rozstawie osi dzięki łatwo rozsuwanym uchwytom kół
- Mechanizm odchylania sterowany pedałem ułatwia dostęp do bagażnika
- Łatwe składanie i przechowywanie - pasuje do większości bagażników samochodowych
- Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym oraz rowery w bagażniku (zamki w komplecie)
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Atesty/ homologacje: City Crash, TÜV, GS
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 4 - z adapterem |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 19.0 kg |
| Max masa roweru | 25 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 3" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: 22-80 mm / Rama owalna: max 80x100 mm |
| Kompatybilność z One Key System | Tak |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Brak danych |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Tak |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Nie dotyczy |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 60 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Tak - po zakupie adaptera Thule VeloCompact Spare Wheel Adapter |
| Odłączanie uchwytu ramy | Tak |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | 103 x 74 x 35 cm |
| Wymiary - platforma rozłożona | 126 x 74 x 80 cm |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | City Crash, TÜV, GS |
| Gwarancja | 5 lat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: