Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Thule EuroWay G2 922
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
Opis

- Łatwy montaż i regulacja mocowania bagażnika do haka holowniczego
- Łatwiejsze mocowanie rowerów dzięki odłączanym ramionom
- Możliwość mocowania rowerów o dużym rozstawie osi dzięki łatwo rozsuwanym uchwytom kół
- Mechanizm odchylania sterowany pedałem ułatwia dostęp do bagażnika auta
- Łatwe składanie i przechowywanie - mieści się w większości bagażników samochodowych
- Zamek zabezpiecza bagażnik umocowany na haku holowniczym oraz rowery w bagażniku (zamki w komplecie)
- Zmontowany fabrycznie, niepotrzebne narzędzia
- Atesty/ homologacje: City Crash, TÜV, GS
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 3 |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 16.4 kg |
| Max masa roweru | 24 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 3" szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Rama okrągła: 22-80 mm / Rama owalna: max 80x100 mm |
| Kompatybilność z One Key System | Tak |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Tak - możliwość dokupienia adaptera |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Tak |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Nie dotyczy |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 51 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Tak |
| Odłączanie uchwytu ramy | Tak |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | Brak danych |
| Wymiary - platforma rozłożona | Brak danych |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | City Crash, TÜV, GS |
| Gwarancja | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: