Wyszukiwarka
Wpisz model swojego samochodu( np. "Audi A4"):
Platforma rowerowa Spinder TX2 LED Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

- Platforma składana, idealna do przechowywania w małych przestrzeniach
- Duża ładowność umożliwia przewożenie rowerów elektrycznych lub ciężkich rowerów górskich (60kg max, 30kg pojedynczy rower)
- Platforma podobnie jak topowe produkty na rynku pozbawiona została tylnego "pałąka", do którego mocuje się rowery za pomocą szczypiec. Zamiast tego, trzymanie rowerów na platformie zapewniają 2 teleskopowe uchwyty wyposażone w paski zębate umieszczone pomiędzy stanowiskami rowerów, dzięki takiej konstrukcji platforma jest w stanie złapać niemal każdą ramę rowerową (max obwód ramy roweru = 30cm)
- Teleskopowe uchwyty ruchome są w 3 płaszczyznach, tzn. przechylenie całego teleskopu (1 płaszczyzna), wydłużenie i skrócenie teleskopu (2 płaszczyzna), obrót głowicy paska zębatego obejmującego ramę roweru (3 płaszczyzna)
- Paski zębate obejmujące ramę roweru w środku posiadają zatopione stalowe linki, sama rama zabezpieczona jest przed rysowaniem przy montażu na platformie za pomocą gumowanego, elastycznego odbojnika
- Bardzo duża odległość między stanowiskami (27cm) umożliwia transport bardziej masywnych rowerów bez wzajemnego ocierania się
- Platforma odchyla się wraz z rowerami, kąt uchyłu wynosi około 60-65 stopni
- Platforma jest w stanie przewozić rowery z dużym rozstawem osi (do 1350mm), łoża na których stoją koła są ruchome, ustawia się ich pozycje do swojego roweru, zacisk zębatych pasków mocujących koła odbywa się za pomocą dźwigni przy pasku
- Max rozmiar kół roweru: średnica do 29" / 3,15" (80mm) szerokości
- Platforma zamykana jest na haku na kluczyk, ten sam kluczyk zamyka również rowery w uchwytach (w kpl. 2 kluczyki)
- Do montażu tablicy rejestracyjnej nie potrzeba ramki, platforma wyposażona jest we własną ramkę, gdzie bez narzędzi podmienia się tablicę
- Do platformy dołączony jest długi pas służący do spięcia rowerów z konstrukcją platformy (w razie wypadku rowery są dodatkowo zabezpieczone przed wyrządzeniem komuś krzywdy) oraz 2 krótkie paski, którymi można spiąć dodatkowo przednie koła z konstrukcją platformy, tak, aby maksymalnie zapobiec ruchom kół spowodowanym pędem powietrza
- Produkt holenderskiej firmy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Sposób montażu | Na haku holowniczym |
| Pojemność (rowery) | 2 |
| Pasuje do rowerów z hamulcami tarczowymi | Tak |
| Masa własna (sztuka) | 17.0 kg |
| Max masa roweru | 30 kg |
| Pasuje do kół o wymiarach | do 80mm szerokości |
| Pasuje do ram o średnicach | Max obwód ramy 30cm |
| Kompatybilność z One Key System | Nie |
| Sposób zamocowania roweru | Rama/koła |
| Kompatybilne z ramą karbonową | Brak danych |
| Kompatybilne ze sztywną osią | Brak danych |
| Samoczynna regulacja uchwytu ramy: | Tak |
| Paski zębate do kół | Tak |
| Zamknięcie roweru w uchwycie | Tak |
| Maksymalna ładowność | 60 kg |
| Zamknięcie platformy na haku | Tak |
| Możliwość odchylania z rowerami | Tak |
| Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu | Wymaga sprawdzenia |
| Odłączanie uchwytu ramy | Nie |
| Światła tylne | Tak |
| Wtyczka zasilająca | Podwójna: 7 - PIN oraz 13 - PIN |
| Wymiary - platforma złożona | 25 x 64 x 71 cm |
| Wymiary - platforma rozłożona | 138 x 64 x 71 cm |
| Informacje dodatkowe | Brak |
| Atesty, homologacje | Brak danych |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Tel. 1:
E-mail: