Bagażniki dachowe, uchwyty samochodowe

Filtry
Rozmiar opony
Kompatybilne z ABS/ESP
Montaż zewnętrzny
Mikroregulacja
System sztywnych łuków
Prześwit wewnętrzny
Zewnętrzny mechanizm szybkiego demontażu
Napinanie samoczynne (montaż jednoetapowy)
Napinanie ręczne: montaż dwuetapowy
Wzmocnienia kruszące lód
Ochrona felg aluminiowych
Wewnętrzna giętka linka

Łańcuchy śniegowe

Oferujemy łańcuchy śniegowe od wiodących producentów, takich jak König, Pewag, Simaka, Taurus, Veriga, Weissenfels. Łańcuchy śniegowe, nazywane również łańcuchami samochodowymi, zimowymi lub na koła, to niezbędnik każdego kierowcy. Rekomendujemy taką inwestycję, żeby zapewnić sobie i pasażerom bezpieczeństwo jazdy oraz komfort poruszania się po drodze nawet przy bardzo trudnych warunkach pogodowych.

Niektóre łańcuchy śniegowe z naszego asortymentu to uniwersalne modele, które można zamontować w praktycznie każdym samochodzie (na przykład model K-Summit marki Konig). Z kolei inne są rekomendowane do konkretnej marki lub modelu pojazdu. Poza produktami Konig oferujemy również łańcuchy śniegowe innych marek: Thule, Pewag i Taurus. 

Jak wybrać i zamontować łańcuchy na koła?

Łańcuchy na koła dopasowuje się przede wszystkim pod kątem rozmiaru opon. Inne, pomniejsze parametry i zmienne, to np. prześwit wewnętrzny. W ofercie naszego sklepu znajdują się łańcuchy na koła z prześwitem w kilku różnych wymiarach: od wartości od 0 mm do 16 mm. Wariant z prześwitem wewnętrznym 0 mm - np. propozycja marki Konig - może być zamontowany w każdym samochodzie, wyjątek stanowi użytek typu off-road. Łańcuchy na koła mogą posiadać różną grubość ogniwa - standardowa wynosi 9 mm, ale są także inne: 12 mm, 16 mm i wiele więcej. 

Jeśli chodzi o montaż, to łańcuchy na koła można mocować na oponach samodzielnie lub zlecić to profesjonaliście z serwisu. Samodzielny montaż nie jest czynnością trudną - na podstronach produktowych w naszym sklepie, w razie problemów lub przeszkód, znajdują się filmiki instruktażowe, które ułatwią i przyspieszą ich zakładanie. 

Jak jeździć z łańcuchami samochodowymi?

Istnieje kilka zasad, by jazda pojazdem z założonymi łańcuchami samochodowymi, była bezpieczna i komfortowa. Przede wszystkim należy wystrzegać się gwałtownego hamowania. Druga zasada to spokojne i stonowane używanie pedału gazu - bez żadnych dynamicznych czy nagłych ruchów. Dla osób, które nie mają doświadczenia w jeździe pojazdem z łańcuchami samochodowymi, zalecane jest, by co kilka kilometrów sprawdzać, czy są one odpowiednio napięte. Po nabyciu wprawy i wyczucia, jak jeździć z łańcuchami, już nie będzie to konieczne. 

König / Thule K-Summit gr. K12

König / Thule K-Summit gr. K12

Łańcuchy o prześwicie wewnętrznym 0mm, co pozwala na ich montaż w każdym samochodzie.

Nie do użytku typu off-road.

Dostępność: ✘ Brak towaru

Cena: 1 418,00 zł (netto: 1 152,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

PEWAG Brenta gr. 67

PEWAG Brenta gr. 67

Standardowy łańcuch o grubości ogniwa 9mm.

Dostępność: ✔ Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 239,00 zł (netto: 194,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.

Veriga Compact 9mm gr. 80

Veriga Compact 9mm gr. 80

Łańcuch 9-milimetrowy do ręcznego napinania. Polecany w sytuacjach ekstremalnych z uwagi na swoją wytrzymałość. Jest przewidziany do długotrwałego użytkowania.

Dostępność: ✔ Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.

Weissenfels Uniqa M32 gr. L080

Weissenfels Uniqa M32 gr. L080

Łańcuch o grubości ogniwa 9mm, wyposażony w napinacz, bez żadnych elementów przecinających felgę.

Dostępność: ✔ Dostępny

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 385,00 zł (netto: 313,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
kpl.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl