Bagażniki dachowe, uchwyty samochodowe

Packline - opis producenta

Co odróżnia Packline?

  • Autorski system szybkiego montażu box-ów z mocowaniami iZi2connect wyposażonymi w ergonomiczne pokrętła pozwala łatwo, szybko i bezpiecznie zamocować box na belkach bagażnika bazowego o szerokości do 90mm.

  • Opatentowany, mechaniczny system otwierania LiftOff umożliwia wygodny, jednoczesny dostęp do wnętrza z 3 stron. Wnętrze boxa zabezpieczone jest dwoma tylnymi ryglami blokowanymi zamkiem umieszczonym z boku.

  • Boxy wykonywane są w dwóch technologiach - z żywicy zbrojonej włóknem szklanym, jak i z modyfikowanego ABS. W ofercie na rynek polski znajdą się wyłącznie te drugie.

Planujesz daleką wyprawę czy krótki wypad na narty? Bez względu na to dokąd poprowadzi Cię droga, norweskie box'y dachowe Packline będą zawsze godnymi zaufania towarzyszami podróży. Doskonalone przez dziesięciolecia z myślą o tych, którzy oczekują najwyższej jakość, atrakcyjnej formy i funkcjonalności. W stałej współpracy z przemysłem motoryzacyjnym i cenionymi projektantami stworzono niezwykle solidne i pojemne boxy dachowe, które doskonale pasują do nadwozi współczesnych aut.

Packline to lata doświadczeń, tysiące sprzedanych box'ów i wiele ciekawych indywidualnych realizacji, to również najwyższa jakość i wspaniała, minimalistyczna stylistyka.

Film opisujący markę:

Zapraszamy również do obejrzenia galerii prezentującej możliwości firmy Packline:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl